Eramud ja korterid


Tark maja koos ABB-free@home®-iga.Hooneautomaatika on nüüd lihtsamast lihtsam. Lihtsalt ja targalt. ABB-free@home® muudab teie maja või korteri nutikaks. Kardinad, valgustus, küte, konditsioneer ja erinevad stsenaariumid. Lihtne juhtimine seinale paigaldatud juhtimispuldi, arvuti või nutitelefoniga. Lihtsalt praktiline, mugav ja energiasäästlik. Eriti hea on see, et kulutused paigaldusele ei ole suuremad, kui tavaliselt elektriseadmete paigaldusele.

Nauding lihtsusest.

   

Koduautomaatika ABB-free@Home-iga on puhas nauding. Sellepärast, et Te saate kõiki funktsioone kasutada ülimalt lihtsalt - lülitist, web-i liidese kaudu, ABB-free@home Touch-i või nutiseadmega. See annab vabaduse tunde olla sõltumatu kohast ja ajast. Kõikjalt kodust või maailmast saate juhtida valgustust, kardinaid või kliimaseadmeid. Programmeeritud lihtsaks .

   

Väga kasutajasõbralik ABB-free@home   äpp teeb koduautomaatika juhtimise sama lihtsaks kui internetis surfamise. See multifunktsionaalne tööriist võimaldab teha muudatusi hiljem ilma eelneva kasutus kogemuseta. Loomulikult saab neid samu toiminguid teha arvutiga veebiliidese kaudu. Kiire stseenide muutmine.

   

Ühe nupule vajutusega saab esile kutsuda täiesti uue "stseeni". Näiteks lubab eluruumi sekunditega seadistada olukorrale sobivaks - alates külaliste vastuvõtust kuni meeldiva õhtu veetmiseni.


Kõige lihtsam viis kõikide seadmete välja lülitamiseks on ABB free@home "everything off" stseen. See on tõeliselt praktiline kui lahkud kodust, sest kõik ühendatud seadmed lülituvad välja samal ajal. See on eelprogrammeeritud stseen ning seda on äärmiselt lihtne kasutusele võtta.