Mugavus -vaata diivanilt, kes on ukse taga

Kütte- ja kliimaseade

 Teie küte ootab teid, mitte vastupidi

Eelsoojendatud vannituba pärast tõusmist, soe elutuba pärast tööd - nutika kodu seadmega saate soovitud toatemperatuuri juhtida igal hetkel, päeval ja öösel, täisautomaatselt ning vastavalt teie tegelikele vajadustele.

 


Fonolukk

Elamismugavus algab välisuksest

 Pole vahet, kas ukseavaja, kommunikatsioon, valguslüliti või videovalve - meie uksesidesüsteem pakub teile hulgaliselt funktsioone, mida saate juhtida seinapaneeli, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu.Aknakatete kontroll

Automaatne avamine ja sulgemine

 Nutikas kodu võimaldab teil vältida tarbetuid liigutusi . Mootoriga ruloosi, varikatusi või garaažiuksi saab igal ajal mugavalt vastavalt teie soovile juhtida.
 Valguse juhtimine

 Valgus, mis kohandab ennast vastavalt teie vajadustele

 Diivanil lugemine, söögitegemine või mõnus koosviibimine õhtusöögilaua taga - olukordi on erinevaid. Meie nutika kodu valgustuskontrolli abil saate igal ajal vastavalt olukorrale luua erinevaid valgusstseene.
 Mugavusstseenid

 Alati õige õhkkond

 Kujundage oma isiklik mugavusstseen. Pole tähtis, kas plaanite mõnusat õhtut televiisorit vaadates või külalisi vastu võttes - piisab ühest nupuvajutusest ja saate erinevaid funktsioone vastavalt sündmusele esile kutsuda.

.

 

Multimeedia

 Kontsert, kus olete dirigent

Kontsert või kodufilmid? Lisaks koduautomaatika funktsioonidele pakuvad meie nutikad kodulahendused infotainment- ja meelelahutuskeskuse funktsioone. Hi-fi-, heli- ja videosüsteeme saab ühendada koduste helisüsteemidega. See võimaldab teil nautida parimat heli. Philips Hue LED-lambid

 Alati õige valgus

 Philips Hue LED-id hoolitsevad täiusliku valguse eest. Teie nutikasse koju integreerituna saab neid koos teiste lampidega ka lihtsalt juhtida. Mugavalt seinal asuva lüliti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu.