Turvalisus, annab häiret kui märkab liikumist

Fonolukk

Teie nutikas uksehoidja

 Meie nutika kodu uksekommunikatsioon pakub teile turvalisi ja mitmekülgseid sise- ja välislahendusi juurdepääsu saamiseks oma elukohta. Lisaks heli- ja videosüsteemidele täiendavad meie tootevalikut ka võtmeta juurdepääsu kontroll PIN-koodi, transponderi moodulite või sõrmejälje skannimise kaudu.
Ilmajaam

Tormid muutuvad ebahuvitavaks

 Meie ilmajaam tuvastab temperatuuri, tuule kiiruse ja vihma. Niipea kui torm algab, liiguvad rulood automaatselt üles. See muudab pannaldatud lamelli või katkised aknaklaasid minevikuks. Kui katuseaken on avatud, saab süsteem saata teate kasutaja nutitelefoni või tahvelarvutisse. Kohaloleku simulatsioon

Täiuslik kohaloleku simulatsioon

 Lahku kodust rahuliku südamega. Süsteem suudab teie kohalolekut autentselt simuleerida - kutsumatute külaliste eemale peletamiseks. Rulookatted tõusevad hommikuti üles, tuled põlevad õhtuti, televiisor lülitub sisse ja välja - võimalused on peaaegu piiramatud.
 Liikumisandurid

Teie usaldusväärne valvekoer

Meie uuenduslikud nutika kodu liikumisandurid näevad igal ajal läheduses toimuvat. Niipea, kui midagi liigub, lülitub välisvalgustus automaatselt sisse. Sobiv lahendus on saadaval ka siseruumidesse.


Akende andurid

Pole võimalust kutsumata külalistele

Pidev ülevaade kõigist akendest - ABB-free @ home® aknasensor edastab akna käepideme hetkeasendi ja edastab raadiojuhtimise teel teabe, kas aken on suletud. Nii pakub see teile optimaalset kaitset volitamata juurdepääsu eest.